Прокуратура не виявила підробки документів у скандальних львівських новобудов

Прокуратура не виявила підробки документів у скандальних львівських новобудов
фото Погляду
Новобудова за адресою Личаківська, 259

Прокуратура Львівської області не знайшла порушень містобудівного законодавства у трьох із п’яти звернень Львівської міськради у справі підробки підпису директора департаменту містобудування Андрія Павліва.

Про це йдеться у повідомленні прокуратури Львівської області.

Нагадаємо, під час виборчих дебатів 18 жовтня міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що є багато випадків підроблення підписів чиновників Львівської міськради, у тому числі директора департаменту містобудування Андрія Павліва. За такими фактами відкриті кримінальні провадження.

«На жаль, ми маємо багато випадків, коли підроблений підпис міського урядника, у тому числі і Павліва. Відкриті кримінальні справи, але ніхто не покараний, – сказав Садовий. – Ми маємо велику проблему у наші державі – відсутність покарання. Тому, безперечно, нова міська рада повинна, маючи вплив на інспекцію архбудконтролю, переглянути дуже багато дозволів, щоб люди не мали проблем».

Прокуратура інформує, що впродовж 2011-2015 років до неї надійшло п’ять звернень посадових осіб міської ради з окресленої тематики. При цьому у трьох із п’яти звернень порушень не знайдено.

Зокрема, йдеться про три звернення від Департаменту містобудування Львівської міської ради про можливі порушення під час будівництва об’єктів за адресами: м. Львів вул. Коциловського, 13; вул. Величковського,70; та вул. І.Франка, 129.

«За результатами, проведених органами контролю та органами слідства перевірок, фактів порушень містобудівного законодавства не встановлено», - рапортує прокуратура.

Сьогодні за згаданими трьома адресами уже зведені багатоповерхові житлові будинки. На сайті «Енциклопедія новобудов» є фото двох завершених будинків за адресами вул. Коциловського, 13 та вул. Величковського,70 зазначено, що в продажі є вільні квартири.

Так, будинок на Коциловського почали зводити у 2012 році, а завершили у 2014. У червні 2014 року Державна інспекція сільського господарства в Львівській області зверталась до комісії обласної ради з питань регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території, архітектури та будівництва щодо порушення вимог земельного законодавства при будівництві багатоповерхового будинку на вул. Коциловського, 13.

Ще одна новобудова, де прокуратура не знайшла порушень знаходиться у мікрорайоні Рясне-2, на вул. Величковського, 70. На сайті «Енциклопедія новобудов» також є фото завершеного будівництва та інформація про продаж квартир. Будинок почади зводити у 2010 році, закінчили цього року.

Будівництво за адресою вул. Франка, 129 почалось у 2011 році. Андрій Павлів ще тоді заявляв про те, що будівництво відбувається без необхідних погоджень та документів на земельній ділянці, яка належить Міністерству оборони України. Сихівська районна адміністрація видала розпорядження про необхідність демонтажу будівлі на вул. Франка, 129. Але забудовник проігнорував це рішення. Зараз будинок за цією адресою також повністю завершений. Військова прокуратура ще 2011 року порушила кримінальну справу проти службових осіб КЕВ району. Однак згодом її закрили.

Що стосується звернення Андрія Садового щодо перевірки дотримання вимог законодавства при здійсненні будівельних робіт по вул. Голубовича, 37, то прокуратура скерувала його для розгляду по суті до ГУ МВС України у Львівській області, департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції України у Львівській області, Львівської обласної державної адміністрації та Державної інспекції сільського господарства в Львівській області.

Щодо звернення директора департаменту містобудування Львівської міської ради Павліва з приводу підроблення наказу департаменту про видачу містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на вул. Личаківській, 259, то прокуратура повідомила, що Личаківський райвідділ проводить досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.358 КК України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук