Прокуратура оскаржить передачу землі на Варшавській-Сосновій у Вищому господарському суді

НерухомістьОрися Шиян, 17 листопада 20165450

Прокуратура оскаржуватиме передачу земельної ділянки під скандальне будівництво на вулицях Варшавська – Соснова у м. Львові у Вищому господарському суді України.

Прокуратура вже скерувала касаційну скаргу на постанову Львівського апеляційного господарського суду у справі незаконної забудови земельної ділянки на вул. Варшавська- Соснова у Львові, повідомляє її прес-служба.

Нагадаємо, 27 жовтня Львівський апеляційний господарський суд задовольнив апеляційну скаргу забудовника житлового комплексу «Оранж» на Варшавській-Сосновій про скасування зобов’язання повернути місту ділянку.

У серпні 2016 року суд розірвав договір оренди і зобов’язав забудовника повернути місту скандальну ділянку та повернути її до попереднього стану. Під час розгляду справи прокуратура вимагала також зупинити усі будівельні роботи на цій ділянці. Суд задовольнив і це клопотання. Після цього будівництво зупинили.

Нагадаємо, виконавчий комітет Львівської міськради у грудні 2015 року скасував дозвіл на встановлення будмайданчика для будівництва багатоквартирного будинку у ЖК «Оранж» на розі вулиць Варшавська-Соснова. Основна причина скасування дозволу – відсутність державної експертизи, необхідної для початку будівництва. Забудовник мав дозвіл на зведення триповерхового будинку, натомість розмістив на своєму сайті проект будинку на 10 поверхів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук