Проїзд у центральну частину Львова обмежать навіть вночі

Головні новини Львова 29.07Віталій Кубліков, 29 липня 2015, 14:52 1124 0

Перешкода non-stop. Боларди у пішохідній частині Львова відтепер працюватимуть цілодобово. Вже із цієї суботи, 1 серпня, їх не будуть вимикати на ніч. Тож навіть з порушенням правил дорожнього руху потрапити в історичний центр стане фактично неможливо.

Право заїжджати на площу Ринок мають тільки тутешні мешканці та експедитори, які привозять товари. Однак місцеві нарікають, допоки боларди опущені, в центр проникає будь-хто і паркується на їхніх законних місцях.

«Хто ввечері заїхав – наступного дня може цілий день стояти. І хто до 10:30 зранку заїхав – то поставив машину і вона стоїть», – розповів пан Зиновій, який мешкає в центрі міста.

Вже з 1 серпня боларди працюватимуть в цілодобовому режимі. Тих, хто мають перепустки, система і далі розпізнаватиме автоматично. Експедиторський транспорт на початках запускатимуть вручну. Але тільки з 5-ї ранку до 10:30.

«На сьогодні є 743 машини в базі даних. Ті, що проживають в пішохідній зоні. Я буду бачити номер машини, система зчитає і передам по рації номер авто і марку», – розповів фахівець з регулювання руху в пішохідній зоні Іван Юськевич.

Щоправда, хлопці з доставки товару побоюються, що і їм можуть взагалі заборонити в`їзд. «Якщо везти в магазин півтонни, то буде дуже тяжко возити і дуже довго», – зазначив Андрій, який доставляє товар.

Ідейник цього проекту, радник міського голови Олег Шмід запевнив, на меті нової системи пропуску – відсіяти випадковий транспорт з пішохідної зони.

«Порядок практично не змінюється зовсім. Тобто транспорт експедиторів, які обслуговують, як заїжджав, так і буде заїжджати, але через систему болардів. Відповідно треба буде створити базу даних експедиторських машин», – пояснив Олег Шмід.

Разом з тим, автодорівці обмежать транзитний проїзд інкасаторського транспорту площею Ринок.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук