У пішохідній зоні Львова боларди працюватимуть цілодобово

З 1 серпня боларди в пішохідній зоні історичної частини Львова працюватимуть цілодобово. Відповідний наказ за дорученням міського голови Адрія Садового видав департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

В’їзд експедиторського транспорту, що обслуговує місцеві заклади торгівлі та харчування, відбуватиметься з 5:00 до 10:30, але вже через пропускну систему болардів. До 10:30 експедиторський транспорт зобов'язаний покинути пішохідну зону, інформує прес-служба Львівської міськради.

«Ці заходи націлені на покращення громадського простору в пішохідній зоні. Ні для кого не було таємницею, що частина приватного транспорту проникала до пішохідної зони до 10:30, часу підняття болардів, і там автомобілі паркувалися біля офісів до кінця робочого дня. Крім того, мешканці часто жалілися на шум і неконтрольовану їзду автомобілів у нічний час після того, як боларди припиняли роботу», – розповів радник міського голови Львова Олег Шмід.

За словами радника міського голови, на в'їздах до старого міста встановлять знаки, які забороняють стоянку в пішохідній зоні. Виняток буде зроблено тільки для мешканців пішохідної зони, які можуть паркувати автомобілі у спеціально позначених місцях.

Щоб запобігти непорозумінням, розширять стоянку автомобілів для мешканців на вулиці Театральній, оскільки практика показала, що там бракує місця.

Серед інших заходів покращення функціонування пішохідної зони – заборона транзитного проїзду інкасаторських автомобілів.

«Тим автомобілям, які не обслуговують банків та інших закладів, розташованих у пішохідній зоні, нічого в ній робити», – зазначив Олег Шмід.

Оператори болардів через камери відеоспостереження будуть стежити за проїздом інкасаторських автомобілів, і номери порушників заноситимуть до штрафної бази з подальшою забороною допуску до пішохідної зони.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук