У міськраді планують боротись із порушниками правил заїзду у пішохідну зону

СуспільствоТ.С., 1 липня 20156111

У львівській міськраді планують збільшити час роботи болардів у центральній частині міста та провести повторну видачу перепусток, що дозволяють львів’янам заїзд у пішохідну зону. Зі слів голови Галицького райадміністрації Львова Ірини Іванчини, такі дії необхідні, бо львів’яни зловживають перепустками і замість зупинки на 15 хвилин, залишають свої автомобілі у пішохідній зоні на цілий день.

«Самі ж мешканці не дотримуються правил паркування у виділених зонах: замість заїздів для зупинки на певний час, паркують машини у пішохідній зоні на цілий день. Окрім того, через те що боларди у нас починають працювати з 10:30 ранку, дехто встигає заїхати туди до цієї години і потім його авто стоїть там до вечора», - розповіла Ірина Іванчина під час апаратної наради з управлінцями міськради 1 липня.

За її словами, ускладнюється ситуація великою кількістю перепусток, які Галицька районна адміністрація зобов’язана видавати всім мешканцям центральної частини міста. Сьогодні таких вже є 725, а кількість запитів на документ росте.

«У нас росте кількість легітимних перепусток. Людина представляє нам, згідно рішення виконкому пакет документів, на підставі яких їй видається тимчасова перепустка на заїзд у центральну частину міста, і  відмовити їй ми не маємо права. За цією перепусткою, що видається на підставі прописки, права власності на авто та водійських прав вона має право на 15-хвилинну зупинку впродовж дня. Однак ми також не маємо можливості перевірити, чи та чи інша перепустка не втратила чинність, наприклад через те, що її власник змінив місце прописки чи продав квартиру і більше не проживає у центрі міста», - пояснює чиновник.  

На її думку, аби розпочати регулювати ситуацію з паркуванням у пішохідній зоні необхідно не тільки обмежити видачу перепусток, але й  збільшити час роботи болардів.

«Ми пропонуємо аби боларади щоранку піднімали на дві годин раніше, тобто вже о 08:30. Також уникнути хаосу з паркуванням у пішохідній зоні буде важче, якщо не обмежити видачу перепусток»,- пояснила Ірина Іванчина.

Міський голова Львова під час наради запропонував «обнулити» ідею із тимчасовими перепустками у пішохідну зону для мешканців центральної частини міста до вироблення нової логістики, яка передбачала б відповідальність за неналежне паркування в історичному центрі Львова.  

«Ми планували добру ідею, планували для мешканців, які там проживають дозволити заїзд впродовж дня на короткий термін та залишати автомобілі на ніч. Однак люди почали цим зловживати. Тому я пропоную обнулити нашу ідею із перепустками в пішохідну зону і виробити таку логістику, розробити таку схему перепусток, щоб люди, які залишають автомобілі у пішохідній зоні були свідомі того, що вони порушують правила і за це їхні автомобілі можуть бути евакуйовані з місця парковки », - заявив Андрій Садовий.

Він також дав усне доручення управлінцям міськради розпочати роботу над виробленням нової схеми видачі перепусток у пішохідну зону, яку згодом доведеться легітимізувати рішенням виконкому.

Нагадаємо, відповідно до рішення виконкому від 3 лютого 2012 року право на в’їзд автотранспорту на територію пішохідної зони надається мешканцям, які проживають та зареєстровані на території цієї зони. Це право також поширюється на власників житлових приміщень, які знаходяться на території пішохідної зони, їх подружжя, що має власний автомобіль або керує транспортним засобом, при наявності технічного паспорта на автомобіль та посвідчення водія.

В'їзд у пішохідну зону здійснюється за спеціальними перепустками, виданими Галицькою районною адміністрацією. Перепустка не надає права на стоянку та паркування автотранспорту на території пішохідної зони центральної частини м. Львова, а лише право заїзду на 15 хв. У разі порушення правил стоянки і паркування в пішохідній зоні, транспортний засіб може бути евакуйований на спеціально обладнаний майданчик.

 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук