П'ятеро львівських студентів візьмуть участь у міжнародних змаганнях юристів у Вашингтоні

Львів вперше за 23 роки переміг на національному етапі змагань

Львівські студенти отримають від мерії по 10 тис. грн матеріальної допомоги для участі у змаганнях

П'ятеро студентів Львівського національного університету ім. І. Франка перемогли у національному відбірковому етапі змагань студентів-юристів імені Філліпа Джессапа і візьмуть участь у міжнародному етапі, який відбудеться на початку квітня у Вашингтоні. Як повідомила 21 лютого прес-служба Львівської міськради, мерія візьме на себе організацію поїздки, а також виділить кожному учаснику змагань по 10 тис. грн.

На змагання студентів-юристів у Вашингтон поїдуть двоє четвертокурсників юридичного факультету Василина Бельо та Тарас Сивак, а також троє третьокурсників – Наталія Савула, Анна Ярега та Володимир Романенко. Їхніми тренерами є юристи Йосиф Іванюк, Іван Шийка та Володимир Сологуб.

Львівські студенти перемагають на національному етапі вперше за 23 роки, відколи в Україні проводяться ці змагання.

За право представляти Україну на фіналі у Вашингтоні цього року змагались команди з 10 університетів. У фіналі національного раунду команда ЛНУ ім. І. Франка перемогла минулорічного національного чемпіона – студентів КНУ ім. Тараса Шевченка. Фінал змагань у Вашингтоні відбуватиметься з 1 по 7 квітня. Загалом у змаганнях студентів-правників ім. Філліпа Джессапа (Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition) беруть участь близько 600 команд із 100 країн.

Під час зустрічі з командою ЛНУ ім. І. Франка мер Львова Андрій Садовий заявив, що місто виділить по 10 тис. грн матеріальної допомоги кожному студенту і покриє витрати на організацію подорожі.

«Мені надзвичайно приємно, що ви перемогли в національних раундах цього конкурсу. Я дуже хотів би, щоб ви перемогли і привезли до Львова відзнаку вже з міжнародних змагань. Хочу, щоб ви працювали для України і в Україні. Наша країна потребує молодих фахівців», – заявив під час зустрічі з студентами Андрій Садовий.

Додамо, що самі змагання проходять у формі судового слухання справи в Міжнародному суді ООН. Завдання команд – підготувати письмові та усні позиції у спорі двох вигаданих держав. При цьому протиріччя між такими державами беруть з реальних подій. Зокрема цього року спір стосуватиметься незаконного виробництва ядерної зброї та виникнення регіональної ядерної загрози.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук