Львівський студент створив розумний велошолом, що за нахилом голови показує сигнали поворотів

СуспільствоНазарій Тузяк, 13 лютого 20185401
Львівський студент створив розумний велошолом, що за нахилом голови показує сигнали поворотів
фото УКУ
Маркіян Зубрицький навчається на другому курсі бакалаврської програми з комп’ютерних наук Факультету прикладних наук УКУ

Студент Українського католицького університету Маркіян Зубрицький створив аксесуар для велошоломів, який, реагуючи на нахили голови, показує сигнали поворотів. Про винахід студента у вівторок, 13 лютого, повідомили на сайті Українського католицького університету.

За словами Маркіяна Зубрицького, відмінність його винаходу полягає в тому, що сигнал повороту не потрібно включати за допомогою інших пристроїв, які зазвичай кріпляться на кермі велосипеда, а достатньо просто нахилити голову до плеча.

«Аналогічними пристроями можна керувати через пульт, що кріпиться на кермі. Вони мають вмонтовані світлоіндикатори, які показують повороти і стоп-сигнали. Відмінність і новизна мого додатку у тому, що для увімкнення поворотів достатньо нахилити голову до плеча. А сам аксесуар можна з легкістю прикріпити на будь-який шолом», – розповів студент.

Зараз студент працює над каркасом приладу, який створить йому естетичніший вигляд (фото УКУ)

Пристрій має вбудований Bluetooth-модуль, що дозволяє йому підключатися до смартфону, відображаючи на екрані швидкість руху, температуру, а також сигнали повороту (це дозволяє бути впевненим у тому, що сигнали на шоломі дійсно спрацювали).

«Зараз я розробляю каркас для приладу, щоб пристрій мав естетичніший вигляд, бо зараз це просто набір окремих елементів – Bluetooth-модуль, акселерометр, основний мікроконтролер… У каркас потрібно сховати усю цю конструкцію, яка наразі розташована поверх шолому... Окрім роботи над корпусом, планую додати акумулятор та розробити систему заряду. Коли ці етапи завершу – дам потестувати іншим людям», – додав Маркіян Зубрицький.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук