"Фронт змін" Яценюка на Львівщині очолив екс-голова правління "Кредобанку"

19 грудня 20087033

Сьогодні, 19 грудня, у Львові засновано об’єднання громадян "Фронт змін" Львівщини. Головою ради цього об’єднання і водночас координатором обласної організації Ініціативи Арсенія Яценюка "Фронт змін" став Степан Кубів. Про це ZAXID.NET прес-служба Львівської обласної організації Ініціативи Арсенія Яценюка "Фронт змін".

В основі створення Ініціативи "Фронт змін" - 17 першочергових викликів в Україні після 17 років незалежності. Серед найголовніших викликів: збереження демократії в Україні, подолання економічної кризи, створення національної ідеї, становлення національного капіталу, земельні відносини, формування політичної нації та зміна політичної еліти в Україні.

Арсеній Яценюк переконаний, що ці виклики мусять об’єднати та мобілізувати всіх громадян України.

З програмними засадами Ініціативи "Фронт змін" можна ознайомитися на сайті www.frontzmin.org.

Про умови приєднання до Ініціативи можна також дізнатися за телефоном (032) 235-59-48 або в обласному офісі Ініціативи "Фронт змін", що тимчасово розташований за адресою: м. Львів, проспект Шевченка, 11, 2-й поверх, к. 7.

"Після моїх поїздок по регіонах та зустрічей з людьми я відчув суспільний запит на новий формат. Вже є ініціативні групи в багатьох областях - і я буду рухатися далі. Я впевнений, що результатом Ініціативи "Фронт змін" буде партія, збудована знизу", - зазначає Арсеній Яценюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук