"Свобода" та Партія регіонів відмовили УКУ у пільгах на землю

27 січня 2011154328

З 90 депутатів Львівської міської ради за пропозицію про внесення Українського Католицького Університету до переліку закладів, які у 2011 році звільняють від орендної плати за землю та земельного податку, проголосувало 25 депутатів. Участь у голосуванні взяло 82 депутати.

Зокрема, від фракції ВО "Свобода" за проголосував один депутат Андріян Гутник, проти – один депутат – Ірина Шалаковська, утрималось троє, решта – 49 депутатів – не голосували.

Також "за" проголосувало усі (7) членів фракції "Фронту змін", від фракції Партії регіонів не голосувало троє депутатів з шести (троє відсутніх), серед депутатів, висунутих "Україною Соборною", з чотирьох депутатів "за" проголосувало троє (один відсутній), від НРУ з трьох депутатів пропозицію підтримало троє, від "Нашої України" - один з трьох (двоє відсутні), від фракції ГП "Пора" "за" проголосувало усі троє, від РХП з трьох – двоє (один відсутній), від "Удару" - з трьох троє, від ПРП – 1 депутат – не голосував, від партії "За Україну!" – "за" один голос, представник Аграрної партії України – відсутній.

Зазначимо, міський голова Львова Андрій Садовий, який також голосував за згадане рішення, наголосив, що це принципове питання, тому його дивує позиція депутатського корпусу.

Коментуючи цю ситуацію для ZAXID.NET, секретар Львівської міської ради Василь Павлюк наголосив: "Мені дуже прикро, особисто дуже прикро, що для такого закладу цю пропозицію не підтримали. Я просто не маю коментарів".

Голова фракції "Фронт Змін" Михайло Хміль повідомив ZAXID.NET: "Однозначно, всі сім наших депутатів проголосували за це рішення. Чому виявилось замало голосів – мені прикро, та це запитання не до нас. До речі, не голосували за звільнення УКУ від плати за землю 49 "свободівців" і троє депутатів від Партії регіонів".

Заступник голови фракції ВО "Свобода" у міськраді Юрій Михальчишин повідомив ZAXID.NET , що фракція "Свободи" не підтримала це питання, бо таку пропозицію було внесено з голосу і не було опрацьовано на комісії.

"Для нас це питання вагоме, бо багато у кого діти навчаються в УКУ, і особисто в мене чимало знайомих і вихованців. Ми б хотіли опрацювати це питання належним чином. Тому ми не голосували проти, а утримались", – сказав депутат.

Він зазначив, що жоден "свободівець" не голосував "проти", мовляв, фракція контролює голосування, однак у результатах голосування, які оприлюднив секретаріат ради на вимогу депутатів, було зазначено, що один голос "проти" таки був. Він належить "свободівці" Ірині Шалаковській.

Михальчишин також зазначив, що точної суми, на яку пропонувалось позбавити УКУ плати за землю назвати не може, але додав, що це сума у межах 100 тис. грн.

Крім того, він поінформував ZAXID.NET , що "Свобода" має намір голосувати позитивно, якщо питання буде винесено на сесію у визначеному порядку.

Своєю чергою голова фракції Партії регіонів у Львівській міськраді Ігор Гладиш пояснив ZAXID.NET , що на час голосування членів його фракції не було у сесійній залі, оскільки вони проводили невеличку консультацію.

Він запевнив, що оскільки УКУ є релігійною та некомерційною організацією, то у разі винесення згаданого питання на сесію регіонали підтримають його.

Нагадаємо, депутати Львівської міської ради відмовилися звільнити Український Католицький Університет від орендної плати за землю та земельного податку.

Мер Львова Андрій Садовий має намір винести це питання на сесію повторно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 28

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • ігор 3 березня 2011, 12:49

  свобода . це твоє настояще лице. Я шкодую що голосував за тягнибока

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Вася 19 лютого 2011, 17:48

  Та люди добрі, та це все гроші жертводавців. За кожну копійку звітують. Якщо в УКУ збудували нові корпуси, зробили студентам нормальні умови навчання і праці, це причина потішитися і навчитися від них, а не заздрити їм. Дивує це всюдисуще галіцманське хрунівство, яке роз’їдає нас зі середини. Але нічо, люди всі розумні й відразу побачили, хто є ті пройдисвіти зі "Свободи". Бо посягнути на свою церкву — це останнє, на що можуть бути здатні хами.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • +1 28 січня 2011, 00:12

  Молодці! Добре зробили! Нехай УКУ прикрутить тих, хто краде гроші на будівництві нових корпусів і заплатить їх містові.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук