Рада закликала Нідерланди знайти рішення для завершення ратифікації Угоди про асоціацію

У Верховній Раді підтримали заклик до Нідерландів підтримати ратифікацію Угоди Україна-ЄС

Верховна Рада звернулася до уряду і парламенту Нідерландів щодо завершення ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. За відповідну постанову проголосували 235 народних депутатів, повідомив «Інтерфакс-Україна».

У прийнятому документі Верховна Рада закликала уряд Нідерландів спільно з інституціями ЄС розробити зважене рішення, в якому будуть враховані інтереси нідерландського населення, України і Євросоюзу.

Верховна Рада також звертається до парламенту Нідерландів із закликом уникнути прийняття рішення, яке буде носити дискримінаційний по відношенню до України характер і поставить під загрозу імплементацію Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Український парламент закликав Палату представників і Сенат Нідерландів підтвердити своє рішення щодо ратифікації Угоди про асоціацію, прийняте в 2015 році.

Верховна Рада також заявила, що відмова Нідерландів від ратифікації Угоди про асоціацію поставить під сумнів надійність і авторитетність всього Євросоюзу як партнера.

«Можливим виходом з ситуації могла б бути інтерпретаційна заява, яка буде сумісною з положеннями угоди про асоціацію, від Палати представників і Сенату Нідерландів», – йдеться у зверненні Верховної Ради.

Крім того, український парламент закликав Європарламент, уряди держав-членів ЄС і національні парламенти активно приєднатися до пошуку взаємоприйнятного рішення, яке дозволить завершити процес ратифікації.

Зазначимо, раніше президент України Петро Порошенко із прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте  домовилися під час зустрічі у Брюсселі провести переговори щодо ратифікації Угоди про асоціацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук