«Радіо-Ера ФМ» перестала співпрацювати з «Голосом России»

ТОВ «Телерадіокомпанія «Радіо-Ера»» повідомила, що припиняє співпрацювати з радіостанцією «Голос России».

Про це інформують на офіційному сайті телерадіокомпанії.

«Керівництво «Радіо-Ера» прийняло рішення достроково розірвати договірні зобов'язання з «Голосом Росии», з огляду на складну політичну ситуацію в Україні, коли однією із сторін конфлікту, діяльність якої спрямована на знищення української державності, виступає саме Російська Федерація», - йдеться у повідомленні.

Прес-служба радіо, заявила, що питання про припинення трансляції спільного проекту постало з перших днів російської агресії проти України, але вимагало певного часу на юридичні процедури, щоб унеможливити правові та матеріальні санкції на адресу «Радіо-Ера».

Дирекція «Радіо-Ера» також врахувала численні побажання радіослухачів про зняття з ефіру програм російського виробництва, а також зауваження Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення щодо цього питання.

«Але найголовнішим чинником припинення співпраці стала активна проукраїнська  позиція колективу «Радіо-Ера», який не вважає можливим подальшу трансляцію на хвилях своєї радіостанції ворожих до України голосів», - заявили у прес-службі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук