Регіональне відділення БАНКУ СІЧ у Львові сприятиме розвитку бізнесу

В час, коли одні банки не витримують складної фінансової ситуації, інші – знаходять мужність і сили, щоб не просто протистояти обставинам, а й відкривати нові відділення. Серед них - БАНК СІЧ, який 11 вересня запросив гостей на свято з нагоди початку роботи Регіонального відділення у Львові по вулиці Перфецького, 7а.

На святкове відкриття завітали клієнти та партнери БАНКУ СІЧ, представники міської влади. Гості частувалися, фотографувалися, спілкувалися у неформальній атмосфері під супровід живої музики. І звісно ж, вітали керівництво Банку з новим етапом в його історії. А він, на переконання Івана Качерая, керівника Регіональної дирекції ПАТ "БАНК СІЧ", має стати успішним, незважаючи ні на що: «Зараз нелегкі часи для розвитку банківської справи, люди з пересторогою ставляться до банківських продуктів. Та ми впевнені, що зможемо запропонувати їм надійність і, не дивлячись на всю складність ситуації, будемо розвиватись. Ми сподіваємося, що період бурхливого розвитку у нашого банку ще попереду».

Секрет майбутніх успіхів – у чесній політиці БАНКУ СІЧ, у прозорих механізмах співпраці з клієнтами та справді вигідних продуктах для них. Зараз, окрім привабливих депозитних програм Банк пропонує вигідну іпотечну програму з терміном кредитування від одного місяця до 10-ти років. Вигідна пропозиція практично для всіх верств населення створена спільно з Холдинговою компанією Еко-Дім. До речі, представник компанії, що вже 15 років співпрацює з БАНКОМ СІЧ, теж завітав на відкриття регіонального відділення та привітав партнерів: «Мені імпонують і керуючий БАНКУ СІЧ, і професіонали, які тут працюють. – говорить Володимир Артемович, Голова Наглядової ради холдингової компанії ПАТ Еко-Дім. - Хочу побажати їм завжди знати, що буде завтра, впевнено дивитись у майбутнє, і надалі так чесно виконувати всі зобов’язання перед клієнтами. А ще – розвиватись і досягати нових успіхів».

На особливі пропозиції від Регіональної дирекції БАНКУ СІЧ очікують і бізнесмени. «Це дуже позитивно, що банк відкриває регіональне відділення – каже Ольга Сивак, начальник управління інвестицій міста. - Впевнена, що для нашої львівської економіки, для львівського бізнесу такий банк зможе дати гарні рішення. І ми очікуємо, що банк буде успішним в нашому регіоні та принесе користь для нас всіх».

БАНК СІЧ не лише сприяє підприємцям у веденні бізнесу, а й активно допомагає волонтерам, що опікуються нашими хлопцями на Сході. Завдяки активній суспільній позиції, розумінню потреб клієнтів та чесним стандартам роботи Регіональне відділення БАНКУ СІЧ має всі шанси завоювати довіру львів’ян, пропонуючи їм вигідні продукти, індивідуальний підхід та справді комфортний рівень обслуговування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук