Реконструкція вул. Личаківської у Львові вийшла на завершальний етап

Головні новини Львова 03.05Ірина Рєвунова, 3 травня 2018, 11:59 2070 1

У Львові триває завершальний етап реконструкції вул. Личаківської. Роботи зосередженні на відрізку від вул. Котика до вул. Пасічної, повідомили в прес-службі Львівської міськради.

«Станом на сьогодні триває завершальний етап ремонту вул. Личаківської. Підрядник ТзОВ «Онур» виконує роботу згідно з графіком. Зараз роботи зосереджені на відрізку від вул. Котика до вул. Пасічної. Зокрема, на відрізку до вул. Черемшини вже проклали дорожнє полотно та облаштовуємо тротуари, а від вул. Долішньої до вул. Пасічної заливаємо основу під дорожнє покриття. До середини серпня плануємо завершити цей об’єкт», – розповів в.о. директора ЛКП «Львівавтодор» Роман Познанський.

Зокрема, станом на 2 травня під час ремонтних робіт на вул. Личаківській влаштували 6850 м2 бруківки на проїзній частині від вул. Мечникова до вул. Котика та 4000 м2 тротуару.

«Це стратегічна вулиця для Львова. Тому робітники працюють з 08:00 до 22:00. Паралельно працюємо на трьох відрізках. Прокладаються трамвайні рейки австрійського виробництва, прокладається новий колектор, будуються нові камери. Будівництво нового колектора є надзвичайно важливим, адже тут є багато бічних вулиць і будинки з цих вулиць сходяться до цього колектора, який далі заходять в колектор на вул. Мечникова», – розповів Сергій Бабак, заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

За його словами, під час ремонту вул. Личаківська працює консультант — французька компанія Egis, яка здійснює контроль за якістю виконання.

Нагадаємо, 25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічної з розворотним кільцем). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт 6 млн євро.

Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап – це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап – роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Котика. І третій етап – від вул. Котика до вул. Пасічної.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук