Ремонт Замарстинівської – найбільша проблема Шевченківського району, – голова РА

11 липня 201331222

11 липня ZAXID.NET провів чат-конференцію з головою Шевченківської районної адміністрації Олександром Удовенком. Він розповів про проблеми, пов’язані із ремонтом доріг і тротуарів району, про встановлення світлофорів і зупинок громадського транспорту.

- Чи буде відремонтовано тротуар на проспекті Чорновола?

- На проспекті Чорновола від виномаркету і до вулиці Куліша є проблема із тротуаром. Цього року ми заклали ремонт тротуару від виномаркету і до вулиці Хімічної, який буде відремонтовано до кінця серпня.

- Чи буде відремонтовано тротуари на вул. Мазепи, Грінченка?

- На жаль, тротуари – це дуже серйозна проблема у Шевченківському районі. Більшість доріг, які робили до Євро-2012 за державні кошти, були зроблені в інших районах. Цього року ми запланували ремонт 8 тротуарів. Зокрема, на вул. Грінченка від кінцевої тролейбусу № 13 і до «Інтерсіті» біля школи № 30. Вже завершується ремонт тротуару на вул. Хімічній біля школи № 22. За кошти німецького уряду завершено ремонт велодоріжки на вул. Липинського. Ремонт тротуару на вул. Остряниці і на вул. Скиданій хочемо завершити до 1 вересня. Також запланували ремонт тротуару на вул. Леонтовича та Рапопорта. Крім цього, завершено ремонт тротуару на вул. Величковського в Рясному-2, бо там було найбільше скарг. Також проводимо ремонт тротуарів на вул. Чорновола від ринку «Старий лицар» до вул. Панча, Торф’яній і Замарстинівській від Липинського до Лінкольна.  Це те, що ми можемо зробити. Хочу звернутися до підприємців Шевченківського району. У Галицькому районі зроблено багато тротуарів за допомогою підприємців. В нас, на жаль, це проблема. Тому ми тепер звертаємося до них.

- На зупинці громадського транспорту біля палацу Хоткевича в дощ люди ховаються під мостом, автобуси зупиняються там і створюються аварійні ситуації на перехресті.

- Цього року в межах фінансування заплановано встановлення 4 нових зупинок громадського транспорту. Одну з них встановлять біля палацу Хоткевича.

- Коли обладнають зупинку для пасажирів на пр. Чорновола (навпроти Інтерсіті), адже там немає асфальтного покриття, розбита плитка і сміття біля цілодобового магазину "Напої та тютюн"?

Магазин на зупинці – це серйозна проблема, але є всі дозволи. Проводимо обстеження з представниками ДАІ, прокуратури цих магазинів. Саму зупинку ми обгородили і посадили газони.

  - Чи будуть встановлені стоянки для велосипедів біля райадміністрації?

- Коштів немає, але ми собі запланували, що збудуємо велодоріжку на 5-6 велосипедів, адже найкраща велодоріжка є на вул. Липинського.

- Чи буде завершено велодоріжку в Рясному?

- Сьогодні замовлено проектну документацію. Замовник робіт – управління капітального будівництва Львівської міськради. В цьому році планують завершити проект.

- А Ви самі їздите на велосипеді?

- Їжджу тільки під час відпустки, разом з онуком. На жаль, під час роботи я не маю на це часу.

- Чи будуть замінені світлофори на Чорновола і Мазепи?

Сьогодні ці світлофори відповідають технічним нормам. Коштів на заміну світлофорів цього року немає. У Шевченківському районі замінені світлофори на перехресті Липинського-Промисловій та на перехресті Промислова-Лінкольна. Це пов’язано з тим, що були виділені кошти ЄБРР на реконструкцію трамвайних маршрутів. Інших коштів на заміну світлофорів, на жаль, немає.

- Чи буде на вул. Стельмаха світлофор або «лежачий поліцейський», бо водії ігнорують пішохідний перехід?

- Як я вже сказав, коштів на встановлення світлофорів немає. Крім цього, ставити світлофори кожні 10-15 м недоцільно. Там є світлофор на перехресті Томашівської та Шевченка. На вул.Стельмаха є пішохідний перехід, який гарно обладнаний. Це питання також до працівників ДАІ, які повинні стежити за дотриманням правил дорожнього руху.

- На перехресті Опришківської-Хмельницького немає світлофора і дітям важко переходити

- Коштів на встановлення нових немає, але Хмельницького не є такою широкою і є обладнані пішохідні переходи. Мешканцям потрібно дотримуватися правил дорожнього руху.

- Чи будуть передані на баланс «Обленерго» лічильники світла мешканців будинку вул. Біберовича,9,  які скаржаться, що переплачують за світло великі суми?

- Так, це правда. Зараз виконані роботи з встановлення лічильників за міські кошти. Замовником є департамент містобудування та інфраструктури. Ще потрібно замінити кабелі, а вартість таких робіт – більше 200 тис. грн. Сподіваюся, наступного року завершимо.

- Чому в квитанціях немає роздруківок, за які послуги платимо ЛКП?

- Мені не зовсім зрозуміле це запитання, адже в квитанціях вказано, за які саме послуги сплачують мешканці: обслуговування мереж, вивіз сміття, прибирання. Все це розписано в коефіцієнті від площі кожної квартири.

- Що заплановано зробити цього року для облаштування парку «700-річчя Львова»?

- Парк – на балансі ЛКП «Зелений Львів». В цьому році є кошти тільки на санітарне прибирання і на озеленення. Влітку – це підтримання газонів  і зрізка дерев  в аварійному стані. Вже зрізано 10 великих тополь, а восени зрубають всі дерева, які є в аварійному стані. Більш детальну інформацію можна отримати в ЛКП «Зелений Львів»

- Мешканці Жовківської, 9 скаржаться, що в їхньому будинку не було побілки сходової клітки років з 30?

- Є така проблема. Ремонти сходових кліток ми розпочали 4 роки назад. Щодо цього випадку, хочу сказати мешканцям, що ремонт є в планах на 2013 рік, зокрема, на останню декаду липня. Думаю, до 10-15 серпня ремонт сходової клітки буде виконано.

- Коли проведуть ремонт вул. Замарстинівської вздовж усього трамвайного маршруту?

- Ремонт вул. Замарстинівської – це найболючіше питання для Шевченківської райадміністрації. За кошти, які виділяються щороку, поремонтувати вулицю неможливо. Для зручності пішоходів ремонтуємо тротуари, але вулицю не заплановано.  Ми звертаємося щорічно щодо ремонту Замарстинівської.

- Чи ремонтуватимуть  вулицю Шевченка на ділянці від Рясне-1 до кінцевої трамваю №7? Чи буде укріплення і розширення моста біля трамваю №7?

- Ремонт на цій ділянці ми розпочнемо у вересні і завершимо до середини жовтня. Якщо йдеться про залізничний міст в сторону Рясного, то поки що планів про розширення немає.

- Мешканці кажуть, що поліклініку на Хімічній закриють. Вони запитують, чому і куди доведеться звертатися людям?

- Наскільки мені відомо, йдеться не про закриття поліклініки, а про створення амбулаторії сімейних лікарів. Система поліклінік буде іншою. Детальнішу інформацію можна отримати в управлінні охорони здоров’я міськради.

- Чи планується в Рясному будівництво спортивних споруд, басейну?

- Це також болюче питання, бо у нас немає практично спортивних споруд ні в Рясному-1, ні в Рясному-2 . На жаль, коштів немає.

- Що планується робити з Клепарівським переїздом через вулицю Шевченка?

- Це міст біля кінцевої зупинки №7, про який вже запитували. Ми його обстежили разом з залізницею, але коштів на реконструкцію немає.

- Чи плануєте ремонтувати дорогу біля Шевченка, 388?

- Ми знаємо цю проблему. Там немає системи водовідведення, тому там постійно стоїть вода. Для обладнання цієї системи потрібно 600 тис. грн. Сьогодні цих коштів немає. Є ще одна проблема будівництво житлових будинків у тому районі. Якщо ми почнемо прокладати, то вантажні автомобілі, які їздять, зруйнують це впродовж доби. Зараз працюємо над цим. Хочемо разом із забудовниками зробити цей відрізок дороги.

- Чи встановлять освітлення у Рясному?

- Освітлення повністю відсутнє від мосту в Рясне-1 до повороту на Рясне-2. Там встановлені стовпи, дорога робилася за державні кошти, але у зв’язку з відсутністю фінансування не було завершено освітлення. На цей рік коштів немає.

- Яка ситуація із відбудовою комплексу «Спартак»?

Колишні землі «Спартака» належали обласній раді. Ці землі разом зі спорудами продані-перепродані і контролю за відбудовою у районної адміністрації немає. Сьогодні на території комплексу зводиться багатоквартирний будинок. В подальшому будуть прийняті рішення в залежності від планів власників земель.

- Мешканці запитують, коли відремонтують частину дороги при заїзді в поліклініку на Мазепи, 25, адже там є глибока яма?  

- Так, ми плануємо зробити цю частину дороги, зокрема заасфальтувати ями.

- Мешканці багатоквартирного будинку з вул. Соснової, 26 просять допомогти  знайти офіційні дані про площу та межі земельної ділянки, яка належить до названого будинку, бо не можуть цього зробити.

- На жаль, думаю, що не знайдуть. Забудова, яка відбувалася в 50-70 роках, не передбачала чіткого закріплення за кожним будинком. На сьогодні є рішення виконкому, яким виділено розмір земельної ділянки для обслуговування і прибирання будинку, а закріплення немає. Щоб провести повністю кадастрову оцінку, необхідно багато часу та грошей.

- На якій підставі відбувається забудова паркінгу біля будинку побуту «Ювілейний»?

- Сьогодні там облаштовується громадський простір, зокрема, будуть газони, майданчики, щоб мікрорайон виглядав так, як повинен виглядати у сучасному місті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук