У грудні рейтинг Зеленського знову почав зростати, – опитування

Володимир Зеленський очолює рейтинги довіри українців

СуспільствоЮрій Братюк, 19 грудня 20194850
Соціологи констатували зростання рівня задоволеності роботою президента України Володимира Зеленського

За останні два тижні рівень задоволеності роботою президента України Володимира Зеленського зріс з 53 до 62%. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг» протягом 13-17 грудня 2019 року.

Рівень невдоволення зменшився з 33 до 25%. Крім того, третина опитаних українців вважає, що за підсумками року у діях президента Зеленського було більше успіхів, ніж невдач. 41% сказали, що в діях глави держави успіхів і поразок було порівну. Лише 14% зазначили, що в його роботі переважали невдачі. Останню тезу найбільше підтримують виборці «Європейської солідарності».

Графік динаміки оцінки діяльності Зеленського

Станом на середину грудня лідером електоральних симпатій є партія «Слуга народу», яку підтримують майже 48% тих, хто визначився і має намір взяти участь у виборах. 11,4% підтримують партію «Опозиційна платформа – За життя», 9,0% – партію «Європейська Солідарність», 7,8% – партію «Батьківщина», 4,4% – партію «Голос». Рейтинг інших політичних сил – менше 3%. Тих, хто не визначився, – близько 16%.

Рейтинги довіри українців очолює Володимир Зеленський, якому довіряють 67% опитаних і не довіряють 25%. Далі Дмитро Разумков (28% і 44% відповідно) і Святослав Вакарчук (28% і 59%). Далі Юрій Бойко (23% і 58%), Олексій Гончарук (22% і 44%), та Юлія Тимошенко (19% і 74%).

Аудиторія: населення України віком від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіоном і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук