РФ не дає гроші фестивалю через політичні переконання його президента

КультураКатерина Сліпченко, 19 листопада 201414381

Міністр культури Росії Володимир Мединський оголосив, що один із найбільших та найкращих кінофестивалів документального кіно «Артдокфест» не фінансуватиметься державою через політичну позиції його президента, відомого режисера Віталія Манського, повідомляє «Интерфакс».

«Жоден проект Манського, в тому числі й «Артдокфест», не отримає ніколи жодних грошей, поки я є міністром культури», - заявив Мединський.

«Він наговорив стільки антидержавних речей, що хай робить фестиваль за свій рахунок, ніхто не проти. Ми ж не забороняємо його фестиваль», - зазначив міністр.

Раніше Мінкультури не рекомендувало до фінансування документальний фільм Манського «Рідні», присвячений сучасній Україні.

Нагадаємо, що Віталій Манський - відомий режисер-документаліст, який народився у Львові у 1963 році. Він  знаходиться в опозиції до путінського режиму.  У березні 2014 року він підписав лист «Ми з Вами!» на підтримку України.

«Артдокфест» має стартувати у Москві 9 грудня. Організатори, після відмови Мінкульта РФ у фінансуванні, оголосили про збір коштів через інтернет. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук