Ризик виникнення світової війни досягне максимуму в найближчі 5 років, – розвідка США

СвітАндрій Стець, 10 січня 20179580
Ризик виникнення світової війни досягне максимуму в найближчі 5 років, – розвідка США
фото Reuters
Ілюстративне фото

Ризик виникнення конфліктів між країнами і всередині країн зростатиме і протягом п'яти років досягне рівня часів «холодної війни». Про це йдеться в доповіді розвідки США під назвою «Глобальні тенденції: Парадокс прогресу», яка була опублікована в понеділок, 9 січня, інформує Reuters.

Американські експерти вважають, що Росія і КНР будуть заперечувати вплив США на світовій арені. За їхніми словами, якщо повномасштабної війни вдасться уникнути, то, тим не менше, відмінності в цінностях та інтересах між державами і спроби встановити регіональне домінування можуть призвести до розподілу світу на сфери впливу.

Серед інших проблем, зазначених в доповіді, - регіональні конфлікти, тероризм, зростання економічної нерівності, націоналізму і антиглобалізму, уповільнення економічного зростання та екологічні проблеми.

Згідно із доповіддю, загроза тероризму зростатиме в найближчі десятиліття, вона буде виходити від невеликих груп і окремих осіб, озброєних «новими технологіями та ідеями».

При цьому в доповіді йдеться, що ці ризики в перспективі також можуть створити можливості для урядів, суспільств, груп і окремих осіб побудувати більш обнадійливе і безпечне майбутнє.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук