Робоча група до 13 травня підготує конституційні зміни щодо децентралізації

Члени робочої групи з питань організації державної влади і децентралізації повинні підготувати до 13 травня узгоджений текст законопроекту про внесення відповідних змін до Конституції України, заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман.

«У нас досить напружений графік роботи, оскільки дуже важливо, щоб до завершення поточної сесії ми змогли двічі прийняти рішення про внесення змін в Конституцію, пройшовши всі відповідні процедури. А це означає, що повинні знайти рішення щодо ефективної системи управління», – зазначив Гройсман, якого цитує прес-служба парламенту.

Голова Верховної Ради наголосив на важливості знаходження «спільної мови» щодо підходів до реформування системи врядування. «У нас має бути єдина монолітна позиція щодо законопроекту, який буде внесений на розгляд президента для подальшого внесення до парламенту», – сказав Гройсман і зазначив, що під час роботи необхідно врахувати позицію Венеціанської комісії.

Керівник парламенту нагадав, що у попередні роки «було проведено багато роботи» щодо напрацювання змін до Конституції, і «маємо багато гарних ідей, - у тому числі, позицію Конституційного Суду і Венеціанської комісії з багатьох питань», що, на його думку, сприятиме роботі робочої групи з питань організації державної влади та децентралізації.

В.Гройсман особливо наголосив на тому, що робоча група працює «абсолютно публічно і відкрито» з метою всебічного інформування громадськості про її роботу.

Як відомо, президент України Петро Порошенко створив Конституційну комісію, метою якої є зміна Конституції України у плані децентралізації. До її складу увійшли 79 осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук