Робоча група в міськраді запропонувала тимчасово відкрити проїзд площею святого Юра

Робоча група у Львівській міськраді запропонувала відкрити проїзд площею святого Юра, наразі тимчасово. Таку пропозицію члени робочої групи назвали експериментом. Остаточне рішення про відкриття проїзду має ухвалити міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Робоча група, до якої увійшли представники міської ради, «Львівавтодору», прихильники відкриття проїзду площею та захисники скверу, 4 березня рекомендувала в експериментальному режимі дозволити проїзд автомобілів площею. Під час цього експерименту мають з'ясувати, наскільки зменшиться завантаженість транспортом вулиць Городоцької і Степана Бандери та чи не заважатимуть автомобілі громадському транспорту на площі святого Юра.

Остаточне рішення про відкриття проїзду площею має ухвалити міська комісія з безпеки руху. Вона ж встановить час, протягом якого діятиме експеримент, і вирішить, чи дорогу для приватного транспорту зроблять двосторонньою, чи односторонньою. 

Комісія також має визначити, де на площі святого Юра встановити зупинку громадського транспорту. На думку фахівців «Львівавтодору», єдине придатне місце для встановлення зупинки є на території скверу.

Коли саме відбудеться засідання комісії, наразі невідомо.

Зазначимо, що площу для проїзду закрили під час реконсрукції, а сам проект реконструкції зазнав змін внаслідок мирової угоди між активістами, які захищали сквер від вирубки дерев, і Львівською міськрадою. Зокрема, планована ширина дороги із 12 метрів скоротилася до 7,5 м, що значно ускладнило проїзд транспорту по ній.

Нагадаємо, електронна петиція про дозвіл проїзду приватних автомобілів площею святого Юра набрала понад 1000 підписів. Тоді міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що вирішувати це питання мають активісти за круглим столом. 

Площу святого Юра після реконструкції відкрили для проїзду громадського транспорту в грудні 2015 року. Наразі там їздять тролейбуси №2, 7, 9, 10, 12, 20 та автобуси №2а, 33, 38.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук