Родичі хлопчика, який зараз бореться із правцем, закликають до вакцинації

Головні новини Львова 30.08Ірина Папірник, 30 серпня 2016, 17:38 1480 1

У Львові 8-річний хлопчик бореться з рідкісною недугою – правцем. У багатьох країнах світу цього захворювання вже давно просто не існує, адже усі щеплені.

Матвійко вже третій день перебуває в реанімації. У нього важкий, але стабільний стан. У першу добу перебування в лікарні йому ввели протиправцеву сироватку. Тепер очікують результатів і сподіваються, що хлопчик одужає.

Як з'ясувалося, дитина не мала жодного щеплення через принципову позицію рідних. Тепер вони свою думку змінили і закликають інших батьків вакцинувати дітей.

«Єдине, що треба, – це попередити батьків, що вакцина насправді важлива. На прикладі нашої ситуації маємо порушити це питання на загальноукраїнському рівні, адже це лише початок, за яким будуть тисячі», – закликав родич дитини Мирон Кульчицький.

Додамо, що схожий випадок місяць тому трапився у Дніпрі з маленькою дівчинкою, її вдалося врятувати. Матвійко же потрапив до лікарні через тиждень після того, як травмував палець на нозі. У таких випадках, коли звертаються по медичну допомогу, дитині вводять анатоксин правцевий. Проте Матвійкові екстрена профілактика не проводилась, що й призвело до таких важких наслідків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук