Росія готує звернення щодо "гуманітарної катастрофи" в Україні

СвітВіра Карпінська, 12 травня 201412673
Росія готує звернення щодо "гуманітарної катастрофи" в Україні
фото ТСН
Держдума Росії

У вівторок, 13 травня, Держдума Росії планує прийняти проект звернення «До парламентів світу і міжнародних парламентських організацій у зв’язку із загрозою гуманітарної катастрофи в Україні.

Відповідне рішення ухвалила Рада Думи сьогодні, 12 травня.

Прийняття цього документа ініціювали голова Держдуми Сергій Наришкін, а також лідери всіх чотирьох парламентських фракцій - "Єдина Росія", КПРФ, "Справедлива Росія" і ЛДПР.

8 травня комітет Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції і зв'язків із співвітчизниками розглянув цей документ і прийняв рішення схвалити проект звернення і рекомендувати Держдумі його прийняти.

У цьому документі йдеться про "загрозу виникнення в Україні гуманітарної катастрофи". Держдума має намір закликати парламентарів світу зробити все можливе для того, щоб зупинити "масове насильство і гуманітарну катастрофу" в Україні.

Крім того, російські депутати мають намір заявити про необхідність негайно притягнути до відповідальності посадових осіб, "винних у загибелі мирних українських громадян", усунути з посад членів націоналістичних організацій, таких як "Правий сектор" і "Свобода". Держдума також хоче запропонувати сформувати на базі парламентської асамблеї ОБСЄ міжнародну контактну групу по Україні.

Документ після його прийняття Держдумою направлять низці міжнародних парламентських організацій, в тому числі в ПАРЄ, Європейський парламент, парламентську асамблею ОБСЄ, парламентську асамблею Організації Північноатлантичного договору, міжпарламентську асамблею держав-учасниць СНД, в парламентську асамблею Організації договору про колективну безпеку і низку інших міжнародних структур.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук