Росія не збирається виводити своїх миротворців з Придністров'я

СвітРоман Ганкевич, 4 серпня 20145982

Російська Федерація виключає можливість виведення своїх миротворців з Придністров'я, тому що вони забезпечують безпеку в зоні своєї відповідальності.

Про це йдеться в коментарі Департаменту інформації Міністертсва закордонних справ Росії у зв'язку з поточною ситуацією навколо придністровського врегулювання.

«Паралельно з Кишинева... знову лунають заклики до виведення російських військ, спостерігається черговий сплеск міркувань про необхідність зміни статусу миротворчої операції на Дністрі, її трансформації в якусь громадянську місію... Лунають погрози про денонсацію відповідних російсько-українських угод. Триває дезінформація у ЗМІ про нібито постачання озброєнь з Придністров'я в зону конфлікту на сході України. Провокують ескалацію напруженості і розпочаті Києвом роботи з облаштування «в цілях безпеки земляного загороджувального рову на придністровській ділянці молдавсько-українського кордону»», - йдеться в повідомленні.

У зовнішньополітичному відомстві Росії заявили, що їхні миротворці забезпечують безпеку в зоні своєї відповідальності на узгодженій міжнародно-правовій основі і згідно з відповідним мандатом.

«Будь-які неконструктивні дії, спрямовані на дестабілізацію ситуації в регіоні, спроби витіснення з Придністров'я російського контингенту, який бере участь у спільних миротворчих силах, будуть розцінюватися, як недружні по відношенню до Росії заходи з метою підривання основ миротворчої операції на Дністрі і як такі, що суперечать духу Договору про дружбу і співпрацю між Російською Федерацією і Республікою Молдова», - додали в прес-службі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук