Росія офіційно назвала Україну довгостроковим осередком нестабільності в Європі

СвітВолодимир Пиріг, 31 грудня 2015577513
На Донбасі воюють російські найманці, деякі з них викладають звіти про свою роботу у соцмережах

Росія у своїй стратегії національної безпеки назвала Україну осередком нестабільності в Європі, безпосередньо біля кордонів Росії, йдеться в документі, розміщеному на офіційному інтернет-порталі правової інформації.

«Позиція Заходу, спрямована на протидію інтеграційним процесам, і створення осередків напруженості в Євразійському регіоні чинить негативний вплив на реалізацію російських національних інтересів», – йдеться в документі, пише «Інтерфакс-Україна».

«Підтримка США та Європейським Союзом антиконституційного державного перевороту в Україні призвела до глибокого розколу в українському суспільстві і виникнення збройного конфлікту», – впевнені автори Стратегії нацбезпеки РФ.

Також наголошується, що зміцнення крайньо-правої націоналістичної ідеології, спрямоване на формування образу ворога в особі Росії, неприкрита ставка на силове вирішення внутрішньодержавних протиріч, глибока соціально-економічна криза перетворюють Україну на довгостроковий осередок нестабільності в Європі і безпосередньо біля кордонів Росії».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук