Росія привезла антиукраїнську пропаганду на конференцію ОБСЄ

СуспільствоОксана Руда, 15 червня 201546451

Російська делегація привезла антиукраїнську пропаганду на міжнародну конференцію ОБСЄ «Безпека журналістів, свобода слова і плюралізм під час конфлікту», повідомляє LB.ua.

Перед початком конференції член Громадської палати Росії Максим Григор'єв розклав поряд з матеріалами ОБСЄ пропагандистські антиукраїнські матеріали під назвою «Військові злочини українських силовиків: тортури і нелюдське відношення».

Це вчасно помітили українські журналісти і привернули увагу організаторів до цієї провокації. Тоді російські матеріали одразу ж прибрали зі столів.

Після цього на конференції з відвертою пропагандою в стилі посла Росії в ООН Віталія Чуркіна виступив уповноважений МЗС Росії з прав людини, демократії та верховенства права Костянтин Долгов.

Зазначимо, ця дводенна конференція у Відні зібрала понад 300 європейських журналістів. На конференції експерти зосереджені на таких питаннях, як безпека і журналістська етика, інформаційна війна і пропаганда, розробка практичних інструментів і рекомендацій роботи в умовах конфліктів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук