Росія скуповує нерухомість у Фінляндії з військовою метою, – фінська спецслужба

СвітВолодимир Пиріг, 1 листопада 20166350

Поліція безпеки Фінляндії підозрює, що придбана іноземцями в країні нерухомість може бути використана з військовою метою, повідомило видання Iltalehti з посиланням на доповідь спецслужби, надіслану фінському парламенту, інформує «Європейська правда».

«Ці заходи можуть бути викликані підготовкою до майбутнього впливу у кризовій ситуації. Йдеться про операції з нерухомістю, з якими не пов’язано ніякої бізнес-логіки», – йдеться у документі.

Зокрема, новий власник може побудувати на придбаній ділянці будівлі, які можуть бути використані іноземною державою у кризовій ситуації. «Наприклад, йдеться про закриття транспортних шляхів і розміщення військ» – йдеться у доповіді Поліції безпеки.

Із контексту документа випливає, що йдеться про придбання Росією власності у Фінляндії.

Також у доповіді вказано, що у Фінляндії знаходиться багато іноземних агентів. Так, їх число, за оцінками Поліції безпеки, «одне з найбільших в західних країнах» по відношенню до чисельності населення.

Підозри у спецслужби викликають зокрема росіяни з подвійним громадянством. «Наприклад, всі росіяни, незалежно від наявності подвійного громадянства, згідно з російським законодавством, зобов’язані допомагати секретним службам РФ», – зазначається у документі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук