Росія заблокувала 50 вантажівок з українськими товарами для Казахстану

Росія заблокувала 50 вантажівок з українськими товарами для Казахстану

У російському Смоленську простоює близько 50 машин з українськими вантажами для казахстанських компаній, з них 10 вантажівок – перевізників Казахстану. Про це повідомила Національна палата підприємців Республіки Казахстан «Атамекен».

«Станом на сьогодні, згідно з попередньою інформацією Союзу міжнародних автомобільних перевізників (КазАТО), у Смоленську простоює близько 50 машин з вантажами для казахстанських компаній, з яких 10 машин – це вітчизняні перевізники. Повідомляється, що ці машини перетнули зовнішній кордон ЄАЕС до 1 липня цього року і прибули на контрольний пункт «Красне» 30 червня цього року», – сказано у повідомленні.

Крім того, уточнюється інформація щодо автомобілів, які простоюють на російсько-білоруській ділянці державного кордону.

«Ця інформація буде направлена до Комітету державних доходів мінфіну РК для подальшого вирішення питання на рівні міжвідомчої взаємодії митних органів РК і РФ щодо пропуску машин на територію РК», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 1 липня президент РФ Володимир Путін підписав указ, який визначав особливий порядок ввезення товарів з території України в Казахстан транзитом через Росію. Згідно з роз’ясненнями представництва ФМС Росії, дія тимчасової заборони поширюється і на українські товари, і на перевезення з третіх країн, які прямують транзитом через територію України до Казахстану.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук