Росія закриє в’їзд для українців, які порушили термін перебування в РФ

СуспільствоОксана Руда, 24 листопада 201518202

Росія буде закривати в'їзд для громадян України, що перевищили після 1 грудня дозволений термін перебування в країні без оформлення відповідних документів. Про це заявив керівник Федеральної міграційної служби Росії Костянтин Ромодановський, пишуть РИА Новости.

«Коли порушник виїде, йому закриють в'їзд у Російську Федерацію. Залежно від того, скільки він просидів тут, ця цифра буде змінюватися: 120 діб перевищив – 3 роки закриття в'їзду, 180 діб перевищив – 5 років закриття в'їзду. Рік перевищив – 10 років закриття в'їзду», – заявив він.

За словами російського чиновника, мова не йде про спеціальні заходи, що вводяться стосовно громадян України після 1 грудня.

«Просто громадяни України, за винятком південного сходу, будуть жити і працювати у нас як всі громадяни країн СНД, до яких вони відносяться. Тобто, це 90 діб перебування і або вони отримують дозвільні документи на трудову діяльність і пролонгують своє перебування на території Росії, або через 120 діб з моменту в'їзду у них послідує закриття в'їзду після їх виїзду з території Російської Федерації», – пояснив він.

За його словами, такі ж правила діють для громадян Узбекистану, Таджикистану та Азербайджану. Однак вони не будуть діяти для громадян південного сходу України «з гуманітарних міркувань».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук