«Російські біатлоністки убивають українських солдат за 500$», - командир батальйону

СуспільствоОльга Красько, 23 червня 201483160
«Російські біатлоністки убивають українських солдат за 500$», - командир батальйону
фото ZAXID.NET
Командир спецбатальйону "Шахтарськ" Руслан Онищенко (справа)

Сьогодні, 23 червня, командир спецбатальйону «Шахтарськ» Руслан Онищенко приїхав до Львова, щоб розповісти про події на сході країни та залучити добровольців. За словами командира, наразі в лавах «Шахтарська» перебуває 5 львів’ян.

Командир розповів, що приїхав до Львова, аби «розповісти правду всім, хто хоче її почути». Ситуацію на сході описував в деталях і наголосив, що там йде справжня війна проти українців. За словами Онищенка, до лав сепаратистів приєднуються не всі жителі Донбасу. Однак він відмітив, що ті, хто підтримує Росію, переходять на бік сеператистів сім’ями, і навіть жінки та діти беруть до рук зброю.

«Сепаратисти ловлять тих, хто відмовляється будувати барикади та копати окопи. Вони оголошують їх «бандерівцями» і можуть навіть розстріляти», – зазначив командир.

Також він пояснив, що у сепаратистів немає ніяких планів на майбутнє. «Вони не розуміють, що Донбас залежить від водопостачання з Дніпра, яке може скоро припинитись. Вони не розуміють, що так само банки та супермаркети скоро перестануть постачати їх. І тоді вони перекинуться на інші регіони у пошуках ресурсів», – розповів Онищенко.

На переконання командира, сепаратистами керує ненависть, саме тому вони часто не підпускають карети швидкої до поранених, а також «добивають» в лікарнях тих, хто вижив після боїв.

«За кожного убитого українського солдата вони отримують премію у розмірі 2 тис. грн. Окрім того, вони крадуть автомобілі, а також побутову техніку з покинутих помешкань», - додав комбат.

Онищенко також розповів про те, що на Донбасі діють російські жінки-снайпери, яких, за словами командира, на тому тижні приїхало дуже багато. «Це дівчата, які були біатлоністками в Росії. Серед них є зовсім молоді, а є й такі, яким уже поза 45, і це не перша їхня війна. Ми їх називаємо «білими панчохами», тому що вони носять на голові білі маски. Роботу вони свою знають добре і отримують за кожного убитого солдата по 500$».

На запитання журналістів, звідки у командира така інформація, він розповів, що попри воєнний стан і приналежність до різних таборів, люди на сході між собою спілкуються.

«Всі, хто зараз виступає проти України, хвастаються тим, скільки вони вбили наших солдат абощо», – пояснив він.

Про свій спецбатальйон «Шахтарськ» Онищенко розповів небагато. Зокрема, зазначив, що батальйон налічує 150 людей, серед яких є 5 львів’ян. Члени «Шахтарська» займаються зачисткою блок-постів і знищенням складів сепаратистів та співпрацюють з Нацгвардією та іншими батальйонами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук