Російські експортери втратили понад 6 млрд доларів через санкції

Лідером за кількістю обмежувальних заходів щодо РФ є Європейський Союз

СвітАндрій Стець, 19 лютого2310

Через економічні санкції російські експортери втратили 6,3 млрд доларів США. Лідером за кількістю обмежувальних заходів щодо продукції з РФ є Європейський Союз - він ввів їх 25. На другому місці Україна (22), далі йдуть Індія (16), Білорусь (13), Туреччина (12), США (9) і Австралія (6), повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на доповідь Міністерства економічного розвитку Росії.

Максимальний збиток для російських експортерів припадає на обмеження в ЄС (понад 2,4 млрд доларів), в США (понад 1,1 млрд доларів), в Україні (775 млн доларів), в Туреччині (713 млн доларів).

Найбільше від обмежень страждає металургійна промисловість - збиток для неї оцінюють майже в 4 млрд доларів, для підприємств сільськогосподарської промисловості збиток оцінюють в 1,1 млрд доларів, для хімічної - в 641 млн доларів, для автомобільної - в 306 млн доларів.

Всього щодо російських товарів станом на кінець 2018 року 62 країни застосовують 159 обмежувальних заходів. Раніше ZAXID.NET інформував, що Росія змушена відкласти серійне виробництво пасажирського літака МС-21 через американські санкції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук