Російські хакери зламують смартфони солдатів НАТО у країнах Балтії і Польщі

СвітКатерина Чурилова, 7 жовтня 20173300
За попередніми даними, жертвами атак стали гаджети та акаунти майже чотирьох тис. вояків НАТО

Російські хакери здійснюють атаки на особисті смартфони солдатів НАТО у країнах Балтії і Польщі. Про це повідомила «Європейська правда» з посиланням на закриту для вільного доступу статтю The Wall Street Journal.

«За словами представників західних збройних сил, Росія відкрила нову лінію фронту з НАТО, використовуючи вразливе місце майже всіх солдатів альянсу – їх особисті смартфони», – пише американська газета.

Жертвами цієї кампанії став контингент з чотирьох тис. військовослужбовців НАТО, які цього року дислокуються в Польщі та державах Балтії.

Зокрема, було зламано смартфон підполковника армії США Крістофера Леуру, який заступив на пост командувача бази НАТО в Польщі в липні. За його словами, якось він повернувся до свого автомобіля після закінчення стрільб і виявив, що його особистий iPhone піддався хакерській атаці: хакер намагався зламати другий рівень захисту пароля з російської IP-адреси.

Полковник Леуру заявив, що щонайменше у шести солдатів, які перебувають під його командуванням, було зламано телефони або акаунти в соціальній мережі Facebook.

Західні чиновники вважають, що в кризовій ситуації зламані хакерами телефони можуть бути використані для уповільнення реакції НАТО на воєнні дії Росії, якщо, наприклад, з особистого телефону командира надішлють помилкове розпорядження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук