Російські комуністи закликають обмежити виступи зірок з “антиросійськими поглядами”

КультураКатерина Сліпченко, 28 листопада 20141080

Депутати Держдуми з КПРФ звернулися до керівників телерадіокомпаній, а також до Міністерства культури РФ з ініціативою обмежити доступ до ефіру популярним виконавцям, які виступають з "антиросійськими" заявами, повідомляє РИА Новости з посиланням на депутата Держдуми, члена президії Компартії Валерія Рашкіна.

"Це війна санкцій, не ми їх починали. І ідеологічна боротьба теж йде. Висловлення авторитетних людей - це війна в суспільній свідомості, вона діє на населення", - сказав Рашкін.

Він не став озвучувати список співаків, яких автори ініціативи порахували "антиросійськими", але зазначив, що це мають бути як українські, так і російські зірки, які виступають з "антиросійськими" висловлюваннями у зв'язку з подіями в Україні.

Депутат зазначив, що власники концертних майданчиків повинні відмовляти у проведенні концертів цим артистам.

Варто зауважити, що таким музикантам як Андрій Макаревич та Діана Арбеніна і без російських комуністів скасовують концерти по всій території РФ, були скасовано виступи і українських груп “Океан Ельзи” та “Бумбокс”.

Нагадаємо, що Рашкін нещодавно виступив з ініціативою видати Україні всіх політиків-втікачів та їхніх родичів, які переховуються на території Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук