Російські соціологи нарахували Путіну понад 80% підтримки

СвітVolodymyr Balyta, 27 березня 20145282
Володимир Путін

Вперше за шість років число росіян, які схвалюють роботу президента Росії Володимира Путіна перевищило 80%. Про це свідчать дані опитування Всеросійського центру вивчення громадської думки, 100% акцій якого належать державі.

«За останній тиждень рейтинг Путіна зріс із 75,7% до 82,3%, а від початку року - на чверть (із 60,6% у січні до 74,4% у березні)», – повідомляє ВЦВГД.

Таке зростання, згідно з повідомленням, пов'язане передусім «зі входженням Криму у склад Російської Федерації і складною ситуацією в Україні» - 71% респондентів назвав ці події головними.

Слід також зазначити, що серед москвичів і петербуржців, схильних зазвичай нижче оцінювати роботу Путіна, рівень його схвалення також значно зріс, а протягом останнього тижня сягнув рекордних значень за шість років – із 71,3% до 73,4%.

Опитування проводили 22-23 березня, в підсумку опитано 1600 осіб у 130 населених пунктах у 42 областях, краях і республіках Росії.

26 березня про зростання рейтингу Путіна повідомив російський Левада-центр. За даними соцкомпанії, 80% респондентів схвалюють роботу Путіна і 60% вважають, що справи в країні розвиваються правильно.

Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД) – найстаріша російська дослідницька організація, регулярно проводить соціологічні та маркетингові дослідження на основі опитувань громадської думки. Одна з найбільших російських компаній на цьому ринку. Створена в 1987 році. 100% акцій компанії належать державі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук