Російські винищувачі перебазуються в Білорусь

СвітVolodymyr Balyta, 12 березня 201410131
Російські винищувачі перебазуються в Білорусь
фото rian.com.ua
Винищувач

Влада Білорусі прийняла рішення про перебазування винищувачів Російської Федерації на аеродроми республіки. Про це розповів 12 березня командувач Військово-повітряних сил (ВПС) Білорусі Олег Двігалєв.

«Сьогодні я отримав завдання щодо збільшення чергових сил з протиповітряної оборони єдиної регіональної системи ППО Білорусі та Росії. Планами спільних дій передбачено перебазування як авіаційної складової Білорусі на аеродроми Росії, так і авіації РФ на аеродроми в Білорусі», – заявив командувач ВПС.

За його словами, дане рішення погоджено з російською стороною, пише Інтерфакс.

Командувач ВПС зазначив, спільне бойове чергування з протиповітряної оборони буде організовано як на аеродромах базування, так і на оперативних аеродромах, які були перевірені на першому етапі перевірки бойової готовності Збройних Сил Білорусі. Аеродроми готові до прийому авіації.

«Ми вже виконуємо завдання з бойового чергування спільно з росіянами на нашій території з грудня 2013 року. Минуло вже дві ротації. Завдання виконуються і виконуються якісно», – поінформував Двігалєв.

Додамо, що в середу, 12 березня, президент Олександр Лукашенко на засідання Ради безпеки Республіки Білорусь заявив, що Мінськ запропонує Москві розмістити на території Білорусі додатково до 15 літаків у зв'язку з активністю НАТО поблизу білоруських кордонів.

Нагадаємо, після втечі з України відстороненого президента Віктора Януковича російські війська розпочали вторгнення на територію України. Офіційно Росія не підтверджує, що об’єкти інфраструктури в Криму захоплюють російські військові, заявляючи, що це «самооборона російськомовного населення».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук