Російським ВУЗам запропонували викладати боротьбу з «кольоровими революціями»

СвітРоман Ганкевич, 2 липня 20151351
Учасники російського «антимайдану» у Москві

Міністерство оборони Росії пропонує навчати всіх студентів російських вузів навичкам протидії «кольоровим революціям».

Про це йдеться в листі заступника міністра оборони РФ Миколи Панкова депутатові Московської міськдуми Кирилу Щитова, передаює «Лента.Ру».

У ньому повідомляється, що програми військово-професійних навчальних дисциплін вже містять «інформацію про методики та технології протидії «кольоровим революціям» з метою забезпечення військової безпеки».

«Вивчення студентами технологій розповсюдження «кольорових революцій» і методів їх протидії (правових, адміністративних, економічних, інформаційно-культурних та ін.) пропонується організувати при освоєнні програм вищої освіти», - пише Панков.

Між тим, у Росмолоді заявили, що «візьмуть до уваги і врахують в роботі» запропоновану ідею. Лекції з протидії «кольоровим революціям» передбачається внести до програми «Патріотичного виховання громадян Російської Федерації на 2016-2020 роки».

«Думаю, університети не варто надмірно політизувати. Це може спричинити протести серед студентів», - висловив свою думку заступник голови Російського студентського союзу Олексій Крапухін. Він не бачить необхідності введення додаткових занять і вважає їх пропагандою.

Також повідомляється, що академія Генштабу РФ вже більше ніж півроку розробляє спецкурс по боротьбі з «кольоровими революціями».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук