Роскомнагляд виніс попередження радіостанції «Эхо Москвы» за матеріал про Донецьких кіборгів

СвітРоман Ганкевич, 31 жовтня 201428400

Російська Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій попередила радіостанцію «Эхо Москвы» про неприпустимість розміщення інформації яка нібито реабілітує практику військових злочинів.

Про це у п’ятницю, 31 жовтня, йдеться в офіційному повідомленні російського відомства.

Як наголошується в повідомленні наглядового відомства, в радіопрограмі «Своїми очима», яка транслювалася 29 жовтня 2014 року, містилася інформація про, нібито «реабілітаційну практику військових злочинів». Стенограма зазначеної програми була розміщена на сайті радіостанції, але зараз вона видалена.

Радіостанція «Эхо Москвы» має намір оскаржити це попередження в суді, повідомляють російські ЗМІ.

Відповідно до тексту листа, направленого до радіостанції, з федерального закону 114-ФЗ «Про протидію екстремістської діяльності» випливає, що інформація, яка виправдовує практику вчинення військових чи інших злочинів, спрямованих на повне або часткове знищення будь-якої етнічної, національної групи, відноситься до екстремістської діяльності.

Поширення на території Росії через ЗМІ так званих «екстремістських матеріалів заборонено». У зв'язку з цим радіостанції було направлено попередження про неприпустимість порушення російського законодавства.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук