Розенко розповів, скільки є безробітних в Україні

ЕкономікаАндрій Стець, 11 вересня 20168221
Віце-прем'єр Павло Розенко

В Україні на сьогодні налічується близько 1,8 млн безробітних. Про це в неділю, 11 вересня, заявив віце-прем'єр Павло Розенко в ефірі каналу «112 Україна».

«Кількість безробітних за методологією Міжнародної організації праці в цифровому значенні – це близько 1,8 млн людей», - сказав він.

«За методологією Міжнародної організації праці, у нас сьогодні приблизно на рівні 8,5% безробітних від всього працездатного населення», – додав віце-прем'єр.

При цьому Розенко зазначив, що дуже багато людей, які говорять при опитуваннях, що вони безробітні, насправді безробітними не є, оскільки мають роботу в тіньовому секторі економіки.

«Ті цифри, які я назвав, досить коректні, і методологія Міжнародної організації праці всі ці нюанси враховує», – заявив він.

Разом з тим, за словами віце-прем'єра, на обліку в службі зайнятості перебуває близько 450 тис. безробітних, що приблизно на 10% менше, ніж минулого року.

Нагадаємо, Державна служба зайнятості уклала угоду з освітньою платформою Prometheus про те, що щороку 200 тис. безробітних паралельно з традиційним навчанням оффлайн, будуть безкоштовно навчатися на масових онлайн-курсах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук