Ртуть в "МакДональдзі" у Львові не знайшли: роботу відновлено

5 січня 20118905

Після перевірки «МакДональдзу» фахівці МНС та СЕС не виявили ртуть у закладі. Його роботу відновлено.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі компанії "МакДональдз Україна".

Також у повідомленні йдеться: "На цей час немає підтвердження, що ртуть потрапила в чизбургер у закладі МакДональдз. Міліція веде слідство стосовно цього інциденту.

Ми впевнені у відсутності можливості попадання ртуті при приготуванні страв у МакДональдз. Взагалі в закладі МакДональдз (Львів, проспект Чорновола 12) відсутні прилади, що містять ртуть. У постачальників інгредієнтів впроваджено систему контролю за відсутністю металів та металічних предметів у продукції.

Сьогодні заклад перевіряли фахівці СЕС та МНС. Фахівці не виявили ртуть у закладі. Фахівці СЕС підтвердили Актом дотримання встановленої технології виробництва страв. Зараз роботу закладу поновлено та він працює у звичайному режимі. Проби булок та м’яса відібрано на перевірку. До отримання результатів перевірки відповідні партії м’яса та булок знято з реалізації.

Ми будемо діяти у відповідності до остаточних висновків СЕС та з безумовним пріоритетом на дотримання безпеки продукції. Дівчині, яка госпіталізована, ми бажаємо якнайшвидшого одужання", – зазначили в прес-службі.

Нагадаємо, дівчина отруїлась чізбургером із схожою на ртуть речовиною, який було придбано в "Макдональдзі", розташованому на вулиці Липинського у Львові.

Наразі міліція з’ясовує, чи ртуть потрапила у виріб ще у "Макдональдзі", чи пізніше, оскільки його купила одна подруга для іншої.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 5

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук