Саакашвілі пообіцяв приїхати в Грузію у випадку перемоги його партії на виборах

СвітАндрій Стець, 25 квітня 20163070
Саакашвілі пообіцяв приїхати в Грузію у випадку перемоги його партії на виборах
Михаїл Саакашвілі

Губернатор Одеської області, екс-президент Грузії Михаїл Саакашвілі впевнений, що створена ним партія «Єдиний національний рух» обов’язково переможе в жовтні 2016 року на парламентських виборах у Грузії. Про це він заявив у неділю, 24 квітня в ефірі телекомпанії «Руставі 2», пише «Грузия-Онлайн».

«Треба провести вибори в Грузії, перемогти в них, і я приїду, допоможу тим людям, тій команді, які переможуть без втрат, допоможу швидко показати нові перспективи. Часу до виборів залишається мало і у мене проходять консультації. До речі, до мене для консультацій приходять і представники чинної влади Грузії», – заявив він.

Саакашвілі заявив також, що на сьогоднішній день в політичному житті Грузії присутні тільки два лідера - він і колишній прем’єр-міністр Бідзіна Іванішвілі.

«Сьогодні в Грузії є тільки дві сили, одна пов’язана з олігархом Бідзіною Іванішвілі, інша пов’язана зі мною і немає ніякої третьої сили», – сказав Саакашвілі.

Водночас голова Одеської ОДА пообіцяв приїхати у Грузію у випадку перемоги його колишньої партії, але наголосив, що його повернення в Грузію не означатиме втечі з України.

«Я і моя команда не відмовляємося від місії на Україні, так як створення перспективи її розвитку означає і перспективу розвитку Грузії. У мене немає вибору між Україною і Грузією. – Це мій загальний вибір», - заявив Саакашвілі.

Саакашвілі заявив, що може створити в Україні політичну партію, яка переможе на будь-яких виборах.

«У цьому не сумніваються в Україні ні наші друзі і ні наші вороги», - заявив він.

До слова, в Грузії Михаїл Саакашвілі з літа 2014 року перебуває в розшуку. Проти  колишнього президента країни порушили три кримінальних справах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук