Садовий ветував чотири ухвали

17 квітня 201313771
Садовий ветував чотири ухвали
фото ZAXID.NET
Андрій Садовий

Міський голова Львова Андрій Садовий наклав вето на чотири ухвали Львівської міськради, прийняті депутатами 11 квітня.

У зауваженнях міського голови щодо прийнятої ухвали про МАФи вказано, що депутати змінили додатки до проекту ухвали, тому є невідповідність текстової частини ухвали з додатками. Також мер має ряд зауваг щодо пунктів цієї ухвали.

Крім цього, міський голова має зауваження щодо ухвали, яка стосується структури виконавчих органів Львівської міської ради. Цією ухвалою депутати внесли зміни в ухвалу від 7 лютого про структуру виконавчих органів. У зауваженні до ухвали вказано, що депутати прийняли цю ухвалу не в межах своїх повноважень, оскільки внесення змін у структуру – це повноваження виключно міського голови.

Також Андрій Садовий ветував ухвали «Про продовження суб’єкту підприємницької діяльності – фізичній особі Перкіну В.І. терміну оренди земельної ділянки на перехресті вул. Б.Хмельницького – вул. Кукурудзяної» та «Про надання Маслюк Г.Д. дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на вул. М.Лисенка, 23-б».

Щодо продовження оренди Перкіну В. І. у зауваженнях написано, що він не виконав вимог інженерних служб. Мер зауважив, що до ухвали на земельну ділянку на вул. Лисенка, 23-а є зауваження директора парку «Знесіння» та незрозумілою є зміна адреси земельної ділянки.

Нагадаємо, 7 лютого цього року депутати проголосували за зміни до структури виконавчих органів. Начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич зазначила, що ухвала про структуру мерії не відповідає ЗУ «Про місцеве самоврядування» та рішенню Конституційного суду України. Міський голова Львова Андрій Садовий готує позов до суду через ухвалу щодо структури виконавчих органів Львівської міськради.

Додамо, раніше міський голова Андрій Садовий зазначив, що в ухвалі, якою на останній сесії депутати Львівської міської ради дозволили встановити чотири нових МАФи у Львові, «є багато неадекватних речей». Зокрема, дозвіл встановити кіоск площею 140 кв. м.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук