Садовий відреагував на критику у соцмережах через «антицерковний скандал»

СуспільствоАК, 8 жовтня 201529357

Міський голова Львова Андрій Садовий відповів на критику користувачів соцмереж з звільнення Ірини Магдиш з посади керівника управління культури Львівської міськради. Навівши низку характерних коментарів з критикою на його адресу, Садовий відповів їх авторам, що «є речі, які поза поняттями рейтингів і лайків».

«Хто я такий, аби захищати Церкву? Вона сама здатна себе буде захистити. Я і так опинився в центрі дискусії, в якій, повірте, не планував опинятись, – написав Андрій Садовий у своєму блозі в ніч на 8 жовтня. – А тому тим, хто хоче подискутувати про роль Церкви в житті Львова я раджу це зробити з тими, хто цю церкву представляє. І які, як каже дехто, «жирують» і «страшно зловживають» у Львові».

«Підіть до спільноти «Лярш Ковчег», яка при чотирьох парафіях займається людьми з синдромом Дауна. Загляньте до родинного дому «Покрова», які чомусь раптом вирішили піклуватись сиротами (обдирають мабуть). Подискутуйте з монахинями, які годують бідних в соціальних їдальнях. І так далі. Можливо такі розмови дадуть більше для пошуку компромісу в громаді між «антиклерикалами» та «церковниками». А він точно потрібний. Ну не релігійні війни ж нам влаштовувати тут», – вважає Садовий.

У своєму дописі Андрій Садовий також наголосив на тому, що суть дискусії про культурні можливості мешканців «віддалених районах міста» мала б полягати не у претензіях до церкви.

«Питання – що пропонують інші? В тому числі і управління культури Львівської міської ради, – сказав Садовий. – Це не докір пані Ірині, яка там попрацювала певний час. В цьому маю розібратись і я, як керівник цієї структури».

Нагадаємо, що напередодні керівник управління культури ЛМР Ірина Магдиш подала у відставку. Цьому рішенню передував скандал, що виник у церковних колах після публікації інтерв’ю з Магдиш, у якому вона критично відгукнулась про діяльність церкви.

Андрій Садовий вибачився перед віруючими за слова своєї підлеглої, додавши, що він особисто «вже навряд чи зможе з нею працювати в одній команді». Значна частина користувачів Facebook та інших соцмереж розкритикувала такий крок Андрія Садового, звинувативши його у прагненні сподобатись релігійно орієнтованим виборцям.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук