Садовий заветує ухвалу про «халабуди на зупинках»

Володимир Балита, 22 липня 201313855

Міський голова Львова Андрій Садовий обіцяє заветувати понад 10 ухвал, прийнятих на засіданні міської ради 18 липня. Серед них ухвала про встановлення тимчасових споруд на зупинках громадського транспорту, внесена депутатами. «Халабуди, які планують поставити на зупинках, це повний нонсенс. Це порушує законодавчі вимоги з питань безпеки людей», – сказав мер.

«Це в першу чергу ухвала про приватизацію, куди було включено палац «Романтик», де діти завжди займались бальними танцями. На переконання фахівців, орендар навмисне доводить його до руйнації, щоб напевно за дешево приватизувати. Я категорично проти. Також це ухвала, включена з голосу, про приватизацію кінотеатру «Дзвін», що за пам’ятником Бандері. Це має бути громадський простір, він має належати громаді. Також – багато інших ухвал (заветовано, – ред.), які приймалися без візування, без нічного», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Як інформував ZAXID.NET, 19 липня депутати міської ради прийняли ухвалу про впорядкування зупинок громадського транспорту. Відтак депутати дозволили одному приватному підприємству облаштувати 28 зупинок з вбудованими тимчасовими спорудами (зупиночними комплексами підвищеного комфорту) у місті. За відкритою інформацією, підприємство «Вперед» зареєстроване на Долінського Олега Миколайовича. Свого часу Долінський був помічником депутата Львівської міської ради від ВО «Свобода» Андрія Карбовника. На сьогодні Олег Долінський – помічник народного депутата України Михайла Хміля. Також на сесії депутати надали в оренду приміщення кінотеатру «Дзвін». Цілісний майновий комплекс кінотеатру на вул. Шептицьких, 45 використовуватиме ТзОВ «Дзвін і К» впродовж 10 років. В ухвалі умовою надання в оренду є виділення тут приміщень площею 300 кв м для створення музею Степана Бандери.

Нагадаємо, приміщення клубу «Романтик» хоче приватизувати нардеп від «Свободи» Ігор Кривецький. Галицький районний суду 13 червня 2013 року зобов’язав управління комунальної власності підготувати проект ухвали про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу та включити в цей перелік приміщення площею 1861,9 кв. м на вул. Болгарській, 4. У Львові воно більш відоме як клуб «Романтик».

Довідка. Вето мер Львова накладе на такі ухвали: «Про впорядкування зупинок громадського транспорту» (до ухвали були зауваження юридичного управління та управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради), «Про затвердження Порядку надання повноважень посадовим особам виконавчих органів міської ради на представництво інтересів міської ради у судових справах з питань, які стосуються виключної компетенції міської ради» (до ухвали були зауваження юридичного управління Львівської міської ради), «Про внесення змін до ухвали міської ради від 07.02.2013 №2080» (до ухвали були зауваження юридичного управління Львівської міської ради), «Про надання в оренду нежитлових приміщень цілісного майнового комплексу на вул Шептицьких,45», «Про скасування рішення виконкому від 05.07.2013 р №562» (сезонна торгівля баштанними культурами).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук