Садовий заявив, що священик залишиться директором центру для бійців АТО

Юрій Досяк не збирається відмовлятись від боротьби за посаду

Садовий заявив, що священик залишиться директором центру для бійців АТО
фото ZAXID.NET
У Ратуші конфлікт навколо посади центру допомоги бійцям АТО

Священик УГКЦ Роман Лагіш залишиться директором новоствореного Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій. Про це заявив 1 березня міський голова Львова Андрій Садовий. На його думку, раніше Роман Лагіш відмовився від посади під тиском громадських активістів.

За словами мера Львова, Роман Лагіш, який у понеділок у ході зустрічі з громадськими активістами заявив про відмову від посади директора Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій, не звільнився з цієї посади.

«Отець Роман Лагіш є керівником центру і наша задача – спільно сформувати якісну команду. Це мають бути виважені, мудрі, інтелігентні люди, адже мова йде про допомогу великій кількості львів’ян – близько трьох тисяч львів’ян пройшли зону бойових дій, і вони всі потребують допомоги, – заявив Андрій Садовий кореспонденту ZAXID.NET, наголосивши, що Романа Лагіша призначили на посаду за рекомендацією двох депутатських комісій. – Мені дуже прикро, що вчора некоректно себе поводили деякі хлопці, які на підвищених тонах спілкувалися з отцем Романом. Такі речі неприпустимі. Будь-яке рішення не можна приймати під тиском».

За словами Андрія Садового, він буде спільно з отцем Романом шукати «правильні рішення в цій непростій ситуації». 

Юрій Досяк, призначення якого вимагають частина активістів та бійців АТО, запевнив ZAXID.NET, що попри заяву Садового, він і далі претендуватиме на посаду керівника центру для учасників АТО, оскільки хоче, аби думка учасників АТО враховувалась. Він наголосив, що бійців обурив спосіб призначення керівника центру. За його словами, довіра до роботи центру може бути тільки тоді, коли керівника установи обиратимуть самі бійці.  

«Я не можу коментувати поведінку пана Романа Лагіша, коли він сьогодні говорить одне, а завтра – інше. На мою думку, щоб вирішити цей конфлікт потрібно нам із міським головою та паном Романом Лагішом зустрітись і поговорити. Я боротимусь за можливість приймати рішення та формувати напрямки роботи центру для бійців АТО. Оскільки я придумав той велосипед, то я знаю, як на ньому їхати», – сказав Юрій Досяк. 

Крім того, кандидатуру Юрія Досяка також підтримує і міжфракційне депутатське об'єднання ЛМР з питань учасників АТО. Депутати рекомендують мерові затвердити Юрія Досяка на посаді керівника центру. 

«Цей центр повинна очолити людина, яка безпосередньо брала участь в бойових діях, знає проблематику вояків. Ми сподіваємось, що до думки громадськості та думки вояків АТО таки дослухаються»,  сказав голова депутатського об'єднання Віталій Свінціцький.

ZAXID.NET не вдалося отримати оперативний коментар о. Романа Лагіша з приводу заяви Садового.

Нагадаємо, 26 лютого директором Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій було призначено 35-річного отця Романа Лагіша. На цю посаду його рекомендували більшість депутатів з комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова і постійної комісії гуманітарної політики Львівської міськради.

Разом з тим, частина громадських активістів обурилися цим призначенням. На їхню думку, очолити центр мав учасник АТО Юрій Досяк, який доклав багато зусиль для створення Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

29 лютого у каплиці Львівської міськради відбулася зустріч ветеранів АТО, невд оволених призначенням отця Романа. Присутні заявили, що хочуть бачити на цій посаді ветерана АТО Юрія Досяка. Тоді отець Роман заявив, що відмовляється від посади директора центру.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук