Священик УГКЦ відмовився очолювати Центр надання послуг учасникам АТО

Священик УГКЦ Роман Лагіш, призначений три дні тому на посаду директора новоствореного Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій, відмовився від цієї посади. Про це отець Лагіш сказав 29 лютого під час зустрічі з учасниками АТО в каплиці міськради.

У каплиці Львівської міськради відбулася зустріч ветеранів АТО, невдоволених призначенням отця Романа. Присутні заявили, що хочуть бачити на цій посаді ветерана АТО Юрія Досяка.

На зустріч прийшов і отець Роман. «Хотілося шукати європейські шляхи, допомагати, але наше суспільство, наші люди, мабуть, не готові до цього. Працюйте, творіть, робіть краще, ніж я», – сказав він у відповідь на вимоги учасників АТО відмовитись від посади. 

На запитання присутніх, чи відмовляється він від посади керівника, отець Роман відповів ствердно. 

На прохання ZAXID.NET пояснити свою відмову від посади, отець Роман Лагіш зазначив, що зможе прокоментувати ситуацію пізніше.

Нагадаємо, 26 лютого директором Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій було призначено 35-річного отця Романа Лагіша. На цю посаду його рекомендували більшість депутатів з комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова і постійної комісії гуманітарної політики Львівської міськради.

Разом з тим, частина громадських активістів обурилися цим призначенням. На їхню думку, очолити центр мав учасник АТО Юрій Досяк, який доклав багато зусиль для створення Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук