Сакварелідзе анонсував створення нової партії

Сакварелідзе анонсував створення нової партії
фото «Букви»
Давид Сакварелідзе

Колишній заступник генерального прокурора Давід Сакварелідзе анонсував створення нової політичної партії. Про це він заявив під час лекції в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка у вівторок, 26 квітня, повідомила «Українська правда».

«На днях все буде озвучено. Туди будуть входити талановиті і некорумповані люди, які хочуть щось змінити в цій країні», – сказав він.

У той же час, Сакварелідзе не повідомив, чи ввійде в партію глава Одеської облдержадміністрації Михаїл Саакашвілі.

На запитання, чи партія створюється на платформі «Рух за очищення», екс-заступник генпрокурора відповів: «Рух за очищення» свою справу зробив. Змінено прем’єр-міністра, міняється генпрокурор. Тобто рух свою справу вже завершив. Поки більше нічого говорити не можу», – зазначив Сакварелідзе.

Зазначимо, раніше Саакашвілі неодноразово заявляв, що створений ним «Рух за очищення» не буде перетворюватися на політичну партію, однак чутки про це періодично продовжують курсувати.

Згідно з опитуванням Соціологічної служби «Рейтинг», у березні не створена партія Саакашвілі була на третьому місці електоральних уподобань українців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук