«Самопоміч» не буде ні з ким об'єднуватися на місцевих виборах

Голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк

Лідер парламентської фракції Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк заявив, що ВО «Самопоміч» категорично відкидає будь-яке можливе злиття з іншими політичними силами напередодні місцевих виборів. Про це він сказав в ефірі одного з українських телеканалів, повідомляє прес-служба політсили.

«Кожна політична сила, якої спрямованості вона б не була, має самостійно йти на вибори і доводити свою політичну придатність. На жаль більшість партій цього не роблять і це насправді є національною зрадою побудови нової політичної системи країни», – сказав Березюк.

За словами Березюка «Самопоміч» є політичню партією право-центристської спрямованості, партією зі своїми принципами, зі своєю історією.

«Ми йдемо на вибори і пропонуємо це виборцю. Немає принципового значення чи отримаємо ми десять мерів в країні, чи одного, чи отримаємо 15 відсотків чи 10. Принципове значення має розбудова політичної інституції, яка буде розвивати суспільство. Без цього неможливе існування держави», – наголосив депутат.

Політичні об’єднання, які відбуваються сьогодні, Олег Березюк назвав «псевдооб’єднаннями», що мають на меті отримання влади у будь-який спосіб. При цьому запитання заради чого вони хочуть отримати владу, залишається без відповіді.

Нагадаємо, як повідомляв ZAXID.NET, раніше представники «Самопомочі» заявили, що не підтримають зміни до Конституції у редакції президента. Віце-спікер Верховної ради Оксана Сироїд звернула увагу на те, що «Конституцію не можна змінювати під час війни», однак запевнила, що її політична сила однозначно виступає за децентралізацію, але децентралізація насамперед виконавчої влади, чого немає в проекті, запропонованому президентом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук