«Самопоміч» заявила про необхідність аудиту комунальних підприємств Львова

На думку депутатів, така перевірка дозволить запобігти поглибленню кризи

Депутати Львівської міськради із фракції «Самопоміч» закликали провести аудит комунальних підприємств міста. Про це йдеться у заяві фракції, оприлюдненій у середу, 17 червня.

Впродовж 2018 та 2019 рр. у Львові вже ретельно перевірили всі міські підприємства комунального сектору, нагадаують депутати. Цим займалися і міжнародні аудиторські компанії, і Державна аудиторська служба України.

У «Самопомочі» зазначають, що карантин вже призвів до кризи, зачепивши багато галузей життя міста, а відтак зараз надважливо оптимізувати фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста аби максимально ефективно використовувати всі активи.

«Дієвою допомогою в реалізації вищезазначеного стане долучення Львівської міської ради до Програми підтримки муніципалітетів України в рамках надзвичайного «Пакету Солідарності» від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Ці кошти, під пильним контролем аудиторів, будуть спрямовані на подолання кризи, аби зберегти безперебійне водо- та теплопостачання в домівки мешканців, роботу комунального транспорту та інших служб життєзабезпечення міста», – йдеться у повідомленні.

Відтак депутати закликали керівників міських комунальних підприємств звернутися до державної аудиторської служби і надалі залучати аудиторів до перевірок, бо, на їх думку, лише так можна уникнути «поглиблення кризи в період невизначеної турбулентності».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук