«Самопоміч» звернулась до суду з вимогою про заборону партії Пушиліна

СуспільствоАК, 11 вересня 20156920
Один із чільних ватажків донбаських терористів Денис Пушилін

«Самопоміч» звернулась із позовом до суду з вимогою до міністерства юстиції України про негайну заборону політичної партії «Ми Маємо Мету» одного із одіозних лідерів «ДНР» Дениса Пушиліна.

«Сам факт того, що в Україні офіційно існує політична партія терориста Пушиліна свідчить про злочинну бездіяльність Мін’юсту, який досі не ініціював заборону цієї політичної партії», – сказано, зокрема, у заяві парламентської фракції «Самопомочі», опублікованій 11 вересня на офіційному сайті партії.

У заяві зазначається, що «Самопоміч» звернеться до суду з вимогою негайної заборони Мін’юстом партії «Ми Маємо Мету».

Крім того, у «Самопомочі» заявили про багатомісячний саботаж з боку парламентського комітету з питань безпеки та оборони з приводу ухвалення законопроекту №2139 про визнання організацій терористичними.

Нагадаємо, що поява на офіційному сайті ЦВК переліку політичних партій, які можуть взяти участь в місцевих виборах, спровокувала скандал. Після того, як журналісти виявили у цьому списку очолювану Денисом Пушиліним партію «Ми Маємо Мету» (МММ), у ЗМІ з’явились повідомлення, про участь цієї партії і особисто Пушиліна у місцевих виборах 25 жовтня. У ЦВК підтвердили теоретичну можливість участі цієї партії у виборах, стверджуючи, що опублікували список усіх легально зареєстрованих в Україні політичних партій, а от скасування реєстрації партії є виключною компетенцією Мінюсту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук