Партія ватажка ДНР може взяти участь у виборах, - ЦВК

Але поки що таких намірів не висловлювала

СуспільствоОксана Руда, 11 вересня 201528341
Партія ватажка ДНР може взяти участь у виборах, - ЦВК
Ватажок ДНР Денис Пушилін

Політична партія «Ми Маємо Мету» (МММ), яку очолює «віце-спікер народної ради» терористичної організації «ДНР» Денис Пушилін, значиться на сайті Центральної виборчої комісії в переліку політсил (під №138) на сторінці «Місцеві вибори. Україна. 2015».

Як повідомляє Інтерфакс, оприлюднені на сайті ЦВК дані про лідера партії «Ми Маємо Мету» Пушиліна ідентичні даним про представника «ДНР» Пушиліна з відкритих джерел.

У Центральній виборчій комісії пояснили, що на її офіційному сайті оприлюднено список політичних партій, які зареєстровані Міністерством юстиції України, а комісія не має ніякого відношення до реєстрації партій.

«Центральна виборча комісія лише оприлюднює списки політичних партій, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України. При цьому жодним чином не розглядає їх змісту. Тим паче немає ніяких юридичних підстав впливати на його зміну», – йдеться в роз'ясненні прес-служби ЦВК.

У комісії пояснили, що на сайті ЦВК у відповідному розділі перераховані всі політичні партії, які зареєстровані в Міністерстві юстиції України. Зокрема, партію «Ми Маємо Мету» зареєстровано в Мін’юсті ще 15 липня 2013 року.

«Щодо участі чи неучасті місцевих організацій політичних партій стане відомо лише після подання ними документів щодо балотування їхніх представників на місцевих виборах до територіальних виборчих комісій. Дату і номер рішення про участь місцевих організацій політичних партій у цих виборах буде оприлюднено у відповідному розділі на офіційному сайті ЦВК», – зазначили в комісії.

До слова, Денис Пушилін представляє самопроголошену «Донецьку народну республіку» на переговорах контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук