Сайт ЛОДА адаптували для людей з вадами зору

СуспільствоОрися Шиян, 17 листопада 20163260

Від 17 листопада люди з вадами зору зможуть вільно користуватися сайтом Львівської облдержадміністрації. Для спецкористування ресурсом розроблений модуль, який дає змогу незрячим людям отримувати потрібну інформацію.

Зокрема, сайт адаптували для роботи програм ― синтезаторів мови, з’явились також й додаткові можливості змінювати шрифти та кольори тла, розповіла в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Марія Вагіла.

Для того, щоб увійти у спеціальний режим роботи інтернет-ресурсу loda.gov.ua, слід натиснути на відповідну іконку у шапці сайту або застосувати комбінацію клавіш «ctrl+q». Для переходу у звичний режим слід повторити те ж саме.

Додатковий модуль для незрячих виготовив розробник сайту ПП «Бренд-А» за консультаційної підтримки Ресурсного центру освітніх інформаційних технологій для осіб з особливими потребами Національного університету «Львівська політехніка».

Кошти на оновлення сайту обласної державної адміністрації передбачені в обласній програмі «Електронна Львівщина» на 2015 – 2017 роки.

Нагадаємо, 13 листопада відзначають Міжнародний день сліпих. З нагоди цього дня незрячі львів’яни отримали матеріальну допомогу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук