Сайт центру оцінювання може «підвисати», – Середяк

28 червня 20139600

Через велику відвідуваність сайт Зовнішнього незалежного оцінювання може працювати з перебоями. Про це у програмі «Відверта розмова» розповіла Лариса Середяк, директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

"Три дні назад, коли оголосили українську мову, літературу, іноземну, всесвітню, географію і дві математики, сайт Українського центру оцінювання освіти, за словами Лариси Середяк, працював хвилеподібно. Аби запобігти зупинці роботи інтернет-ресурсу, обмежили відвідуваність: абітурієнт може зайти на портал лише 10 разів на добу", - додала Лариса Середяк .

Вона також повідомила, що останні результати тестування мають оголосити до 7 липня, можливо навіть трохи раніше. На думку працівників центрів тестувань, це допоможе зменшити у перші дні липня наплив вступників до приймальних комісій.

«У нас немає завдання до 1 липня перевірити завдання. Згідно з календарним планом, за яким працює Український центр, до 7 липня є останній термін подання результатів цьогорічних тестувань. І перший тиждень мають можливість подавати ті, які минулого року в силу різних причин не стали студентами. І не будуть створювати тих величезних черг у перший тиждень в приймальних комісіях у вищих навчальних закладах», - розповіла освітянка.

 

Як повідомлялось, 200 осіб з трьох західних областей України перескладатимуть тестування ЗНО. Явка абітурієнтів на Львівщині найвища в Україні, а також 44 особи у Львівській області не склали ЗНО через порушення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук